Neděle, 4 června, 2023

Bezpečné opaľovanie aj pre najmenších a alergikov zaistí opaľovacia kozmetika RAW ELEMENTS

Dbáte na to, aby ste mali v kúpeľni aj kabelke len tú najlepšiu kozmetiku? Vyberáte si zdraviu neškodné, ideálne prospešné produkty s ohľadom na váš vek, typ pleti, účel použitia? Možno máte doma aj deti, ktoré sú citlivé, ktorých pleť má špeciálne požiadavky na zloženie kozmetiky… Či je to tak, alebo tak, môžete s dôverou siahnuť po opaľovacej kozmetike RAW ELEMENTS, ktorá k nám doputovala z Ameriky, kde ju v spolupráci s ďalšími ľuďmi vyvinul plavčík na oceáne Brian Guadagno.

Prečo práve RAW ELEMENTS

Pán Guadagno na vlastné oči v priebehu rokov sledoval, ako má klasická opaľovacia kozmetika neblahý vplyv na prírodu. Konkrétne na koralové útesy. Chcel vyvinúť produkty s UV ochranou, ktoré budú najbezpečnejšie a najúčinnejšie, a pritom budú mať čisto prírodné zloženie. A to sa mu podarilo.

RAW ELEMENTS obsahujú len jedinú aktívnu zložku 23 percentný non-nano oxid zinku. Obsahujú len certifikované prírodné a organické zložky, sú spoľahlivou ochranou pred širokým spektrom UVA a UVB žiarenia, chránia aj vo vode a pri intenzívnom potení. Oceníte určite aj to, že krémy nestekajú a neštípu v očiach, sú bezpečné pre každú vekovú kategóriu vrátane dojčiat a tehotných žien.

Opaľovacia kozmetika RAW ELEMENTS je hypoalergénna, bez obsahu vonných látok, konzervačných látok alebo chemických prísad. Na pokožke po nej nezostáva biely film a v ponuke nájdete aj tónovacie verzie. Samozrejmosťou je, že nie je testovaná na zvieratách.

Prečo práve aktívna zložka non-nano exid zinku?

Práve on tvorí na pokožke fyzickú bariéru, ktorá odráža UV lúče preč od pokožky. Teda ich nepohlcuje, zároveň účinne blokuje lúče UVA1, UVA2 a UVB. Neabsorbuje do žiadnych živých kožných buniek, ako je to zvykom pri bežných opaľovacích zložkách, ktoré prenikajú kožou do krvného obehu a zostávajú v ňom aj 7 dní.

Všetky produkty RAW ELEMENTS nájdete na eliteq.sk.


Existují i samoopalovací přípravky pro hezkou hnědou pokožku rychle, ale přirozené opalováním sluncem je vhodnější.


Related Posts

Comments

- Komerční sdělení -spot_img
spot_img