Sobota, 18 března, 2023

Máte veľmi rozžiariť sebe i svet okolo, len nepodliehajte strachu a rešpektujte sa navzájom

Ahoj Nepýtam sa, ako sa máte A idem rovno k veci, pretože tá karta ma úplne dostala! Je fascinujúce! Dokonca ma zaujal aj ten názov – Odpovede. Už na prvý pohľad je viac než zrejmé, že všetky, ale naozaj všetky odpovede, dokonca tu najväčšia múdrosť, MÁME V SEBE!!!

Pravda, tá čistá pravda, je stará ako ľudstvo samo. Sme v podstate taká chodiaca databanka, pretože každá naša bunka v sebe nesie informáciu úplne o všetkom. Naša duša má navyše obrovského pamätováka zo všetkých tých životov, ktorými tu prechádzala, a keď sa toto všetko spojí, vieme jednoducho všetko. Máme v sebe informácie z čias, kedy sme boli prvotnou živou bunkou! Všetko v nás je! Takže teraz sa pýtam: Keď máme k dispozícii túto nekonečnú zásobárnu informácií, obohatenú o skúsenosti duše zo všetkých tých predchádzajúcich životov a foriem bytia, prečo sa neustále obraciame na vonkajšie informačné zdroje? Prečo stále hľadáme na Google, Zozname a iných? Prečo veríme tomu, čo sa na nás valí z médií? Prečo tomu všetkému neustále podliehame? Prečo nám stačia aj nekonkrétne informácie o tom, že tam a tam sa stalo to a to niekomu? Prečo sa zo toho hneď posierame namiesto toho, aby sme sa obrátili do seba a čerpali z toho, čo je naše? Len naše? Každé to tu má inak, každé má svoju skúsenosť, svoj postup, svoje presvedčenie. A ak je LEN jeho, je to v poriadku a treba to rešpektovať! Ale pokiaľ ide o presvedčenie, ktorý vychádza zo strachu, JE TO ZLE! Takýto presvedčenie s tým človekom totiž vôbec nesúvisí, nie je jeho, nepatrí k nemu!!! NEPODLIEHAJTE MU!!! Nenechajte sa zmiasť. Akonáhle sa zmiasť necháte, automaticky to prijímate za svoje. A potom to už ide. Svoj strach šírite ďalej. Je to v podstate nákaza. Pandémia strachu. A funguje skvele, dotkla sa každého z nás. Každý. Niekoho aj viackrát a niekoho sa stále drží. To je totiž ten najväčší prieser. Strach. Ten rozdeľuje spoločnosť. Očkovanie sa bojí neočkovaných a obrátene. Všetci sa boja všetkých, pretože nákaza predsa číha na každom rohu. Zasahuje to do rodín, vznikajú kvôli tomu konflikty alebo napätie medzi tými najbližšími. Náhoda alebo zámer? To strach zabíja. Strach zabíja zdravé aj choré, očkované aj neočkované. „Vydesilo ma to na smrť,“ to sa predsa hovorí. A teraz je to viac ako aktuálne. Pretože je vydesené celé svet.

A teraz si uvedomte, že sa vie, že dieťa v dělohe vníma emócie matky. Ako sa asi cíti mama, ktorá má do tohto sveta priviesť dieťa? Samozrejme, že sa teší. Ale strach má. Takže už aj to nenarodené bábätko to vníma. Pred pár dňami som hovorila s jednou dievčinou a tá mi hovorila, že sa prej najväčšej nádeje vkladá to matiek malých detí. Že to budú práve ony, ktorí sa vyburcujú k zmene, pretože sa budú báť o budúcnosť svojich detí. A zase to spôsobí strach? Každá minca má dve strany – mrknite na oči toho muža na karte. Strach je paradoxne aj to, čo môže spôsobiť zmenu. Máme ho všetci, každé z nás, len sa každé bojí niečo iné. Takže strach je aj to, čo nás všetkých spája! A my si môžeme vybrať! Buď sa necháme rozdeliť, alebo to spojenie využijem! Ako? Napríklad vzájomným rešpektom k strachu toho druhého. Akonáhle totiž budete rešpektovať strach druhých, nebudete posilňovať jeho moc. Navyše ten dotyčný pocíti, že jeho strach je akoby v poriadku, a tým sa zmírni jeho negatívny dopad. Aj váš strach je v poriadku. Neperte sa s ním. Nechcite zo všetkého hneď vyvodiť záver, nechcite hneď riešenie. Všetko je proces, všetko je neustále v pohybe, všetko neustále prechádza zmenou. Možno vám to príde dlhý, ale uvedomte si jednu vec. Aj keď to tak vôbec nevyzerá, pánom situácie ste stále vy! Vy ste ten, kto rozhoduje, akú veľkú moc rádoby svojmu strachu dáte. Už len uvedomenie si toho, že ten strach nie je váš, ho dosť eliminuje. To, čo tam zostane, to tam pokojne nechajte, neperte sa s tým. Ale zariaďte sa podľa seba. Vždy. To je základ. A strach niekoho druhého nechajte jemu, je to jeho strach. Najviac mu pomôžete tým, že vy budete v kľude, aspoň v rámci možností. A budete sa správať v súlade so sebou. Veď sa pozrite na toho muža na karte. Ja ho milujem, je dokonalé! Je v ňom všetko.

Je v ňom aj ten strach. A napriek tomu z neho vychádza nesmierne pokoj, pochopenie a láska. Pretože si je vedomý sám sebe. Čím viac si budete vedomí sami sebe, tým silnejší budete. Tím viac budete žiariť. Všetci máme radšej svetlo ako tmu. Tak sa rozžiarime. Pretože práve to naše svetlo môže osvietiť niekoho ďalšieho. A čím viac nás bude žiariť, tým menšia bude tma.

Related Posts

Comments

- Komerční sdělení -spot_img
spot_img