Sobota, 18 března, 2023

Ísť ďalej, radí novoluní v Škorpiónovi

Čo potrebujete vo svojom živote zmeniť sa spýta novoluní v Škorpiónovi vo štvrtok 4. novembra minútku pred štvrť na jedenásť večer. Zamyslite sa, kam chcete ďalej pokračovať, akým smerom sa budú uberať vaše ďalšie kroky. Buďte takým človekom, akým v skutočnosti chcete byť. Urobte si poriadok vo svojom živote aj okolo seba. Zamerajte sa na vzťahy aj financie. Kde to nie je harmonické? Napravte to, ukončite nefunkčné a nalaďte seba aj priestor okolo vás pre zmenu.

Odpustite sebe i druhým a choďte ďalej
Pri novoluní v Škorpiónovi asistuje aj Merkúr a Mars, takže dni okolo novu budú náročnejšie, ako v oblasti lásky, tak aj financií. Pre nikoho však nie je dobré dusiť sa hnevom, krivdami či inými bolesťami. Nech ich priniesol ktokoľvek alebo čokoľvek. Odpustite. Odpustiť neznamená zabudnúť, ale ďalej sa nenechať vláčiť v negatívnych emóciách. Čo sa stalo, prijmite ako fakt. Či už vy sami alebo ktokoľvek iný koná tak, ako si v danej chvíli myslí, že je najlepšie. Odpustite sebe aj druhým, získate tak nový priestor pre ďalšie veci, udalosti aj ľudí. Svoj svet si utvárame my sami, preto je lepšie sa usmievať ako sa trápiť, nemyslíte?

obsidian a iné kamene
Vnútorný pokoj aj prúd fantázie

Za novolúnia v Škorpiónovi sa bude dosť premýšľať, ako ďalej, čo nové pridať do svojho sveta. K tomu, aby ste sa prepojili so svojimi sprievodcami, ale aj so sebou samotnými, a pritom sa cítili ochránení, vám pomôže obsidián. Je to veľmi mocný kameň s neuveriteľnou silou. Ako bonus vám otvorí okno do vašej duše, ktoré sa nemusí držať iba pri zemi.

Extrémy, aj to je novoluní v Škorpiónovi
Znamenie Škorpióna so sebou nesie veľa tajomna, mystiky aj mágie. A práve novoluní v Škorpiónovi tieto magické dni ešte znásobia. Aké teda budú extrémy? Každý reagujeme inak. Máme svoje pocity, emócie, nespracované veci, ale hlavne zameranú pozornosť. Sila zameranej pozornosti má neuveriteľnú moc. Dá sa povedať, že na čo ju zameriame, tak to porastie. A teraz ruku na srdce, ako to máte vy? Na čo myslíte, ako konáte?

Pozitívne alebo negatívne
pozitívne alebo negatívne, harmónia, vyváženosť
Pokiaľ premýšľate nad sebou a svojím životom a posúvate sa stále vpred, máte svoje vízie a plány, ktoré si postupne plníte, super. Je veľmi pravdepodobné, že si takto chystáte svoju krásnu budúcnosť. Tá bude plná lásky, prosperity a hojnosti vo všetkých jej podobách. Lenže, čo ak sa neubránite negatívnym myšlienkam? Stále vám na myseľ chodia rôzne katastrofické scenáre a všímate si to, čo je zle, proti vám, ste smutní a vyčerpaní? Vedome sa stopnite. Nechcete si naprogramovať svoj osud ako smutný, bolestivý, plný nenávisti ohovárania a chorôb, však? Ono má všetko súvislosť so všetkým. Prečistite svoju myseľ aj svoje okolie a premena príde.

Zmena môže prísť aj nenápadne
Všimli ste si, že aj malý krok bokom vedia zázraky? Urobte niečo inak ako obvykle a uvidíte, akú energiu a nový náboj vám to dodá. Ja sama s radosťou podporujem nový prejsť Market ženy sro. Nájdete v ňom stále viac výrobkov od domácich, prevažne malých a regionálnych firiem. Táto podpora mi dáva hlbší význam, sme tu jeden pre druhého a pomáhame si. Takže, ak chcete urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym, potom určite mrknite. A aby som nezabudla, výhodnejšiu cenu aj množstvo ďalších výhod si zaistíte registráciou pod Ambasadorku. Mňa nájdete kúsok pod Brnom alebo rovno tu. Chcete vedieť o tomto projekte viac a aktívne sa zapojiť? Ozvite sa mi.

Témou tohto novu bude aj sexualita
sexualita, zivotné silá
Áno, znamenie Škorpióna doslova prekypuje vášňou a sexuálnou energiou. Tak tým nakazí aj vás. Nie je dôvod popierať, že práve sexualita je jedným z hlavných zdrojov našej životnej sily. Nič v sebe nepopierajte a nepotlačujte ani v týchto ohľadoch. Nechcete si takto zbytočne zablokovať svoju vnútornú silu. Za novoluní v Škorpiónovi si dajte chvíľku času a zamyslite sa aj nad touto oblasťou. Ako to máte vy? Ako si predstavujete lásku aj sexualitu? Porovnajte svoje predstavy s realitou. Nezhodujú sa? Tak niečo podniknite pre zmenu. Vo všetkých životných oblastiach robte to, čo je vám príjemné, čo máte radi a čo vás obohacuje. Naladením sa na seba samých to krásne vyrovnáte, nielen v sexuálnej energii.

Related Posts

Comments

- Komerční sdělení -spot_img
spot_img