Neděle, 4 června, 2023

Bývanie v Bratislave

Nájsť vhodné bývanie v Bratislave nemusí byť len otázkou financií ale aj vhodnej lokality. Sociálna a komerčná vybavenosť, miesto na oddych a relax či možnosť zaparkovať auto pri dome sú faktormi, ktoré môžu výrazne vplývať na to, kde si byt zakúpite.

Vhodnou lokalitou je aj Ružinov, ktorý je jednou z najobľúbenejších bratislavských štvrtí. Internetové stránky vám pri vyhľadávaní výrazu „byty na predaj Bratislava“ z tejto časti veľa ponúk nezobrazia. Dôvod je jednoduchý – výborná lokalita. Všetko, čo si pod pojmom „plnohodnotné bývanie“ predstavíte tu aj nájdete.

Nové komfortné byty v modernom štýle, možnosť pripojiť sa na centrálnu klimatizáciu alebo parkovanie priamo pod domom sú to čo vám projekt Danubius ponúka. To ale nie je všetko.

Aj keď je Danubius pomerne novým projektom perfektne zapadá do už existujúcej zástavby. Spolu s ďalšími domami vytvára uprostred rušného veľkomesta oázu pokoja plnú zelene kde si môžete s rodinou alebo priateľmi oddýchnuť uprostred záhrady.

Všetko na pár krokov od domu

To čo robí túto štvrť a Danubius výnimočným je sociálna a komerčná vybavenosť. Jasle, materské školy, ihriská, lekáreň, pošta či zdravotné stredisko nájdete v blízkom okolí. Pešo môžete zájsť do blízkeho obchodného dom Central s množstvom obchodíkov, v ktorých nájdete všetko čo budete potrebovať, známe trhovisko na Miletičovej máte na pár krokov od domu a na kávu či po čerstvé pečivo si môžete zájsť aj v papučiach. Pekáreň, v ktorej každý deň rozvoniava čerstvo upečené pečivo, sa nachádza priamo v areály Jégeho alej.

Šport, výlety a oddych

Mať všetko blízko vám na kondičke práve nepridá. Môžete ju ale získať v blízkom fitnescentre s krytým bazénom a wellness centrom. Ak by vám to nestačilo môžete zájsť na tenisové kurty, hokejový alebo futbalový štadión alebo na kúpalisko Tehelné pole.

Milovníci cyklistiky ocenia isto výborné napojenie tejto časti Bratislavy na cyklotrasy, po ktorých môžete bezpečne prejsť celú Bratislavu.


Portál Livli.sk na vyhľadávanie nábytku a dekorácií do domácnosti a záhradu.


Related Posts

Comments

- Komerční sdělení -spot_img
spot_img