Neděle, 4 června, 2023

Spôsoby ako priviesť do svojej domácnosti boho štýl

Ak chcete, aby váš interiér  vyzeral mysticky, farebne a roztomilo, zariaďte ho v boho štýle. Bohémsky štýl predstavuje umeleckú estetiku, ktorá sa používa na vytvorenie pocitu slobody prejavu a oslobodenia od obmedzení tradičných domácich dekorácií. Izby v bohémskom štýle sú zariadené tak, aby dodali každému interiéru charakter, osobnosť a svojrázny šarm, či už ide o obývaciu izbu alebo spálňu.

Hlavne uvoľnene

Boho štýl zahŕňa eklektickú zmes farieb, vzorov a textúr. Uvoľnená, globálne inšpirovaná estetika ohýba tradičné pravidlá dizajnu a vytvára vrstvený, personalizovaný vzhľad.

Nebojte sa farieb

Výrazné farebné vzory sú charakteristickým znakom bohémskej bytovej dekorácie. Začleňte do svojej miestnosti boho štýl vrstvením vzorovaných kobercov, prikrývok a vankúšov. Vyberte si rôzne vzory, ale držte sa podobnej farebnej palety, aby bol vzhľad konzistentný.

Bohémsky štýl poskytuje príležitosť experimentovať so žiarivými farbami a svojráznymi doplnkami, no môže nadobudnúť aj tlmenejší a sofistikovanejší nádych. Boho dekor môžete začleniť do svojho priestoru menšími spôsobmi prostredníctvom výberu vzorov a textúr. Textílie, tapety, koberce a vankúše sa dajú ľahko miešať a kombinovať s rôznymi vzormi a tvarmi.  V boho štýle platí pravidlo „viac je viac“.

Podlaha

Interiér v štýle boho kričí po teplých drevených podlahách. Drevené podlahy totiž dodávajú okamžitú útulnosť a sú ideálnym východiskovým bodom pre romantickú alebo exotickú atmosféru, ktorú chcete navodiť. Nemusíte siahnuť len po pravom dreve. Laminátová podlaha ponúka toľko možností výberu odtieňov, veľkostí a štýlov, že určite nájdete tú, ktorá bude zodpovedať efektu, ktorý ste si predstavovali. Vrstvené perzské koberce a tkané bavlnené koberce sú tiež skvelým spôsobom, ako dodať podlahe bohémsky šmrnc.

Boho exteriér

Vytvorte si vonkajší priestor v štýle boho ideálny pre relaxačné večery a pohodovú zábavu. Rozhodnite sa pre ležérne sedenie, ktoré optimalizuje pohodlie, ako sú podlahové vankúše a pohovka. Navrstvite niekoľko vzorovaných koberčekov a premeňte trávu na útulnú vonkajšiu miestnosť. Pre boho štýl sú veľmi obľúbené aj behúne koberce. Len sa uistite, že všetky koberce a nábytkové látky sú určené na vonkajšie použitie.

Dúfame, že sme vás inšpirovali, aby ste dodali svojmu domovu bezstarostný, pohodlný, no prirodzený a útulný vzhľad vďaka bohemskému štýlu, ktorý je inšpirovaný hyppie kultúrou zo 60. a 70. rokoch.

Related Posts

Comments

- Komerční sdělení -spot_img
spot_img